Ahojky :)
Jelikož mi zbyly ještě peníze, které jsem dostala k narozeninám od babičky, tak jsme po návštěvě Wax muzea zabrousily s mamkou do obchodů a já si samozřejmě něco musela vybrat :) Jako první jsme se stavili v Tally Wejl a tam se mi zalíbil overal, ale myslela jsem , že tam není moje velikost.Byla jsem docela smutná, ale nakonec jsem tam svojí velikost 34 objevila a overal padl do košíku.
Jako další v Tally Wejl padly do košíku i tyto béžové tělové kalhoty a byli ve slevě takže super. :)
A ještě jsme se stavily v Tezenisu, kde jsem si vybrala krásný vínový svetřík s krajkou :)
A potom jsme jely ješte nakoupit jídlo do Lidlu a tam jsem si vyhlédla celkem levné sportovní a běhací věci a to byly kraťasy a tříčtvrteční legíny s vesmírným vzorem a multifunkční tričko s leopardím vzorem.A z těchto věcí jsem fakt nadšená, protože takové věci už jsem hledala dlouho :)
Tak doufám, že se vám dnešní haul líbil a příšně se můžete těšit na jakousi food inspiration a recepty :) Díky za přečtení, Vaše Baruš :)
24. července 2015
22. července 2015
Wishlist #2
Zdravíčko :)
A dneska nás čekááá další část mého wishlistu. Jak jsem tak projížděla svůj telefon, tak jsem našla spousty vyscreenovaných věcí co se mi líbí, takže články o mém wishlistu asi budou pokračovat i nadále , protože těch věcí je tam fakt hodně :)
Tak jdeme na to :)
1.Too Faced Natural eye palette
Jako první tu mám paletku Natural eye palette od Too Faced, což je moje už dlouho vysněná paletka. Obsahuje i třpytivé i matné stíny a je prostě boží. Ještě jsem přemýšlela jestli by nebyla lepší Naked 2 nebo Naked 3 od Urban Decay, ale zatím nevím. Nemáte někdo nějakou z těch paletek doma? Jestli jo tak mi dejte prosím dolů do komentářů odkazy na blogu s recenzí nebo mi to můžete napsat do kometů :)
2.,,Kapsa" na mobil při běhání
Tuhle tu věcičku nutně potřebuju, protože já musím běhat s mobilem, kvůli kilometrům a tak by se mi to fakt hodilo :)
3.Too faced rtěnka Melted
Nějaká taková přirozená barvička, by se mi moc hodila :) Kdo neznáte, tak jsou to tekuté rtěnky.
4.Polaroid
Polaroid je podle mě super věc. Samotná cena polaroidu není vysoká, ale hodně předražené mi přijdou ty papírky co se k tomu dokupují :(
5.Yankee candle-SOFT BLANKET
Yankee svíčku už chci dlouho, ale touhle vůni jsem objevila nedávno a je fakt božská. Zase mě trochu zaráží ta cena, ale podle recenzí to asi odpovídá kvalitě :)
6.Nivea lip butter
Tyhle máslíčka na rty jsem viděl, když jsme byli v Rakousku a dost se mi zalíbily. Potřebuji nějaké dobře hydratační, protože doma mám samé Baby lipsy a jak asi samy víte, tak ty moc nehydratují. Nevíte jak je to s těmito? Jsou hydratující?
Tak to je pro dnešek konec. :) Jak si užíváte prázdnin, horka a sluníčka ?
Vaše Baruš
A dneska nás čekááá další část mého wishlistu. Jak jsem tak projížděla svůj telefon, tak jsem našla spousty vyscreenovaných věcí co se mi líbí, takže články o mém wishlistu asi budou pokračovat i nadále , protože těch věcí je tam fakt hodně :)
Tak jdeme na to :)
Jako první tu mám paletku Natural eye palette od Too Faced, což je moje už dlouho vysněná paletka. Obsahuje i třpytivé i matné stíny a je prostě boží. Ještě jsem přemýšlela jestli by nebyla lepší Naked 2 nebo Naked 3 od Urban Decay, ale zatím nevím. Nemáte někdo nějakou z těch paletek doma? Jestli jo tak mi dejte prosím dolů do komentářů odkazy na blogu s recenzí nebo mi to můžete napsat do kometů :)
2.,,Kapsa" na mobil při běhání
Tuhle tu věcičku nutně potřebuju, protože já musím běhat s mobilem, kvůli kilometrům a tak by se mi to fakt hodilo :)
3.Too faced rtěnka Melted
Nějaká taková přirozená barvička, by se mi moc hodila :) Kdo neznáte, tak jsou to tekuté rtěnky.
4.Polaroid
Polaroid je podle mě super věc. Samotná cena polaroidu není vysoká, ale hodně předražené mi přijdou ty papírky co se k tomu dokupují :(
5.Yankee candle-SOFT BLANKET
Yankee svíčku už chci dlouho, ale touhle vůni jsem objevila nedávno a je fakt božská. Zase mě trochu zaráží ta cena, ale podle recenzí to asi odpovídá kvalitě :)
6.Nivea lip butter
Tyhle máslíčka na rty jsem viděl, když jsme byli v Rakousku a dost se mi zalíbily. Potřebuji nějaké dobře hydratační, protože doma mám samé Baby lipsy a jak asi samy víte, tak ty moc nehydratují. Nevíte jak je to s těmito? Jsou hydratující?
Tak to je pro dnešek konec. :) Jak si užíváte prázdnin, horka a sluníčka ?
Vaše Baruš
20. července 2015
RANDOM FOCENÍ #2
Dneska to bude další záplava mých fotek a zase hlavně kytičky. :) Doufám, že se další random fotky budou líbit. Jen tak pro zajímavost fotím s Canonem EOS 450 D, takže to není nejnovější foťák, ale když je dobré světlo, tak se dají udělat moc pěkné fotky :)
To je pro dnešek konec a příště se můžete těšit na další část z mého wishlistu :)
Vaše Barunka
To je pro dnešek konec a příště se můžete těšit na další část z mého wishlistu :)
Vaše Barunka
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)






